WYSZCZUPLANIE I MODELOWANIE SYLWETKI

Zabiegi z grupy modelujących sylwetkę są przeznaczone dla Pań i Panów , którzy  chcą ujędrnić, wymodelować lub lekko wyrzeźbić sylwetkę i zarysować piękne kształty. Można je stosować na wszystkie partie ciała, głównie brzuch, uda, pośladki, przedramiona. Polecamy zabiegi elektrostymulacji jest zabiegiem, który punktowo stymuluje pracę mięśni i rozbija tkankę tłuszczową. Pozwala na    modelowanie i wyszczuplanie sylwetki, dzięki wykorzystaniu prądu zmiennego, który pobudza mięśnie do wysiłku. Zabieg powoduje wzmocnienie mięśni i spalanie nagromadzonego tłuszczu a  efektem przemiany tkanki tłuszczowej w mięśniową jest widoczna utrata centymetrów i redukcja cellulitu. Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi ,redukcji ulega ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrasta jędrność i elastyczność skóry .Prąd  pobudza   mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi ,jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych. Metoda jest niezwykle wygodna ,zdrowa i skuteczna.  Do wyboru zabiegi na uda ,brzuch ,pośladki i piersi, twarz .Czas zabiegu 45 miut.

Najlepsze efekty uzyskuje się powtarzając zabieg 3 razy w tygodniu na początek, seria to minimum  10 -12 zabiegów.

BRZUCH– popularny zabieg , który powoduje redukcje otyłości ,eliminuje tkankę  tłuszczową, ujędrnia skórę  i mięśnie brzuch.

POŚLADKI,UDA – zabieg jest przeznaczony dla osób, u których występuje tzw. „bridges”. W tym przypadku nadmiar ciała po bokach ud poszerza optycznie figurę i jest skutkiem spłaszczonych i „opuszczonych” pośladków. Już po kilku zabiegach można zaobserwować efekt podniesionych i ujędrnionych pośladków, które odzyskują atrakcyjny wygląd.

TWARZ -dzięki regularnym zabiegom za pomocą elektrostymulacji mięśnie twarzy napinają się a skóra wzmacnia. Zabieg likwiduje następujące problemy; opadające powieki, worki pod oczami, zmarszczki mimiczne ,zwiotczenie mięśni i skóry.

PRESOTERAPIA

Presoterapia jest jedną z najważniejszych i najbardziej skutecznych form zwalczania cellulitu.Ten rodzaj presoterapii zapewnia kurację modelującą sylwetkę bez wysiłku ze strony klienta, jest przyjemny i co bardzo istotne – bezpieczny jak i mało inwazyjny. Czas zabiegu: 30-40 minut.  Zalecana ilość zabiegów w kuracji: 10-12 zabiegów, 2 raz w tygodniu. Dla podtrzymanie efektu: 1 raz w miesiącu,

więcej inf pod nr tel. 602 260 066